• 17 PAŹ 22
    Godziny otwarcia Kliniki Prawa WPiA US

Przerwa wakacyjna już za nami i w nowym roku akademickim wracamy do Państwa w nowym składzie! Ponad 80. Studentów Wydziału Prawa i Administracji US rozpoczyna przygodę z Kliniką Prawa w bieżącym roku akademickim 🧡
    Od 17. października zaczynamy dyżury stacjonarne w Klinice Prawa WPiA US.

Czekamy na Państwa w budynku Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Narutowicza 17a, pok. 03 w godzinach wskazanych w infografice.
    🇵🇱 🇺🇦 W najbliższym czasie uruchomimy dyżury w języku ukraińskim – informacja wkrótce!
    W dalszym ciągu możecie się z nami kontaktować:
    💻 e-mailem na adres klinika.prawa@usz.edu.pl
    📱elektronicznie – przez wypełniony formularz on-line (KLIKNIJ TUTAJ)
    ✉ listownie – wysyłając do nas list na adres ul. Narutowicza 17a, 70-240 Szczecin
    ☎️ telefonicznie – (91) 444 28 59 – pod tym numerem możecie kontaktować się z nami! Uzyskacie informacje jak działamy i co należy zrobić, aby skorzystać z naszych usług!
    Do zobaczenia!
    ⚠️ Uwaga! Nie udzielamy porad telefonicznych!
    ⚠️ Formularze do pobrania dla Klientów znajdują się na naszej stronie internetowej – KLIKNIJ TUTAJ