• 22 MAR 23
    I Lokalna Sesja Naukowa pt. „Operacja się udała, pacjent zmarł. Czyli prawo medyczne w praktyce”

W dniu 21 marca 2023 r. odbyła się I Lokalna Sesja Naukowa pt. „Operacja się udała, pacjent zmarł. Czyli prawo medyczne w praktyce”.

W sesji czynny udział wzięli Studenci i Doktoranci z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu w Szczecinie: Dorota Songin, Hubert Kocur, Andrzej Gross i Michał Michalski.

Gościem specjalnym i inspiracją do zorganizowania Sesji była mgr Monika Winckiewicz ze Studenckiej Poradni Prawnej Uniwersytetu w Białymstoku, która odbywa staż naukowy w Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego w ramach Kliniki Prawa WPiA US.
    Z dumą wysłuchaliśmy wszystkich referatów, obserwując niezwykły profesjonalizm najmłodszych przedstawicieli świata nauki! Gratulujemy!