• 02 PAŹ 23
    Klinika Prawa WPiA US na Spacerku na Uniwerek

W dniu 1 października 2023 r odbyła się druga edycja Spacerek na Uniwerek, której organizatorem był Uniwersytet Szczeciński Dzięki zaproszeniu Pani Rzecznik – Agnieszce Lizak, Klinika Prawa Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego także tam była!

Pod czujnym okiem Zastępcy Kierownika Kliniki Prawa WPiA US – dr Marty Jasińskiej ekipa szczecińskiej kliniki na stoisku Uniwersytet Szczeciński w Miasteczku Akademickim:
    🔸 opowiadała o możliwości uzyskania nieodpłatnej pomocy prawnej,
    🔸 przeprowadzała konkursy z wiedzy o prawie,
    🔸 ubierała chętnych w togi sędziego, adwokata, radcy prawnego i prokuratora,
    🔸 udzielała porad prawnych.
    👉 Odwiedziło nas wiele Studentek i Studentów, a także ich bliskich oraz Pracowników szczecińskich uczelni wyższych, za co serdecznie dziękujemy!
    A to wszystko nie odbyłoby się gdyby nie silna ekipa z WPiA US. 🤗 Pani Dziekan Pani prof. US dr hab. Ewelinie Cała-Wacinkiewicz dziękujemy za zachęcenie do wzięcia udziału w tej inicjatywie, a także Pani Rzecznik Agnieszce Lizak za zaproszenie! W sposób szczególny dziękujemy niezastąpionym koordynatorom z Kliniki Prawa: prof. US dr hab. Annie Kosińskiej, dr Marcie Jasińskiej, dr. Sławomirowi Driczinskiemu, dr. Szymonowi Słotwińskiemu, mgr Piotrowi Myciowy oraz cudownym pomocniczkom – Karolinie i  Milce!
    👉 W naszym albumie na profilu na Facebooku zobaczycie wybrane zdjęcia z tego wydarzenia, a to wszystko dzięki niezastąpionej 📸 Annie Formickiej (pełna relacja – KLIKNIJ TUTAJ – )
    Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia przygotowaną przez  Uniwizja – telewizję Uniwersytetu Szczecińskiego