• 14 LUT 22
  Konkurs Brown Mosten International Client Consultation Competition – spotkanie informacyjne

  Konkurs Brown Mosten International Client Consultation Competition – spotkanie informacyjne

  Zapraszamy na spotkanie z opiekunem wydziałowych eliminacji do międzynarodowego konkursu Brown Mosten International Client Consultation Competition oraz z zeszłorocznymi Wicemistrzami Świata – Darkiem Zagrodzkim i Michałem Rudzkim. 
  Konkurs polega na przeprowadzeniu symulacji rozmowy z klientem. Z uwagi na jego międzynarodowy charakter odbywa się w języku angielskim. W konkursie udział mogą wziąć zespoły dwuosobowe – maksymalnie po dwa zespoły z każdej uczelni.  Wszystkich chętnych Studentów zapraszam do udziału w Konkursie i do nadsyłania zgłoszeń!
  Zgłoszenia proszę nadsyłać do dr Aleksandry Klich drogą e-mail: klinika.prawa@usz.edu.pl do dnia 20.02.2022 r. w tytule wpisując: Konkurs ICCC 
  W przypadku otrzymania większej liczby zgłoszeń przekraczających dwa 2-osobowe zespoły, w dniu 26.02.2022 r. odbędą się eliminacje uczelniane prowadzone za pośrednictwem MS Teams. Opiekunem zespołów jest dr A. Klich, która udzieli Państwu szczegółowych informacji i będzie Państwa przygotowywała do symulacji wspólnie z zeszłorocznymi Wicemistrzami Świata – Darkiem Zagrodzkim i Michałem Rudzkim.
  Spotkanie odbędzie się 16 lutego 2022 r., o godz. 17.30
  w formule zdalnej, za pośrednictwem MS Teams.

  Kod zespołu: 0dxnljr
  Serdecznie zapraszamy!