• 10 LIP 23
    Podsumowanie r.a. 2022/2023 w NiUS Radio

O podsumowaniu działań w Klinice Prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego realizowanych w mijającym roku akademickim słów kilka powiedziały dr  Marta Jasińska – Koordynator Sekcji Prawa Karnego Studenckiej Poradni Prawnej oraz dr Aleksandra Klich – p.o. Kierownika Kliniki Prawa WPIA US.

Dziękujemy Dyrektorowi Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności Uniwersytetu Szczecińskiego – dr. Karolowi Wojtyle za zaproszenie do NiUS Radio Uniwersytetu Szczecińskiego, a Państwa zachęcamy do obserwowania profili społecznościowych Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego i Kliniki Prawa, gdzie już wkrótce informacje o tym, gdzie w wakacje spotkacie Kliniczną Brygadę.