• 10 KW. 22
    Szkolenie „przePRAWA z Klientem – Przyjeżdża Klient do Kliniki” (21.04.2022 r., godz 17.00)

Szanowni Państwo!  Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie projektu przePRAWA z Klientem. Jak pytać, żeby się dowiedzieć?

Przyjeżdża Klient do Kliniki – o sztuce rozmowy z klientem z branży transportowej to kolejne z cyklu szkoleń, które Państwu przedstawiamy!

Prowadzącym szkolenie będzie mgr Katarzyna Czubakowska, MBA (przedstawiciel C.Hartwig Szczecin Spedytorzy międzynarodowi sp. z o. o.)

Data: 21 kwietnia 2022 r. (czwartek) godz. 17:00
    Miejsce: Wydział Prawa i Administracji US, ul. Narutowicza 17a, sala 222 oraz zdalnie za pośrednictwem MS Teams

Link do zapisów (kliknij TUTAJ)

Uczestnictwo w co najmniej 4 spotkaniach uprawnia do uzyskania certyfikatu potwierdzającego udział w projekcie.

Serdecznie zapraszamy!