• 25 KW. 23
    Relacja z realizacji projektu „Spotkania z paragrafem”

Program Spotkania z paragrafem pod dowództwem SSR mgr Arkadiusza Krupy dociera do kolejnych miejsc!  W pierwszym kwartale 2023 r. Pan Sędzia przeprowadził kilka lekcji, odbył kilka spotkań z uczniami, a ostatnio prowadzi szkolenia dla Seniorów!

Tym razem na zaproszenie Pani Dyrektor Kamili Latochy gościliśmy w Międzynarodowym Ośrodku Badań Interdyscyplinarnych w Kulicach, prowadząc zajęcia dla uczniów z Liceum w Resku oraz Seniorów z Klubu Seniora w Resku oraz Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Dobrej. Dziękujemy za zaproszenie!

Dziękujemy Panu Sędziemu za zaangażowanie w realizację tego przedsięwzięcia!

Chcesz, abyśmy poprowadzili lekcje prawa lub symulację rozprawy sądowej w szkole u Twojego dziecka, wnuka, siostry, brata? A może zaprzyjaźnieni Seniorzy będą zainteresowani wykładem?
    Pisz na adres 📧 klinika.prawa@usz.edu.pl