• 21 MAR 22
  Szkolenie „Legalne zatrudnianie Ukraińców” (25 III 2022)

  Szkolenie „Legalne zatrudnianie Ukraińców” (25 III 2022)

  Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „Legalne zatrudnianie Ukraińców”, które odbędzie się w formule zdalnej 25 marca 2022 r. (piątek) w godz. 10.00 – 12.30.

  Szkolenie odbywa się w ramach akcji „Szczecińscy prawnicy Ukrainie” i jest organizowane przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego we współpracy z Państwową Inspekcją Pracy. Będzie ono dotyczyło legalnego zatrudniania obywateli Ukrainy w Polsce. Szkolenie przeprowadzi Borys Badowski – inspektor pracy w Okręgowej Inspekcji Pracy w Szczecinie.

  Szkolenie jest skierowane zarówno do obywateli Ukrainy chcących podjąć legalne zatrudnienie w Polsce, jak i przedsiębiorców, którzy chcą ich zatrudnić. Zapraszamy również prawników, pracowników kadr i działów rekrutacji, a także studentów chcących poszerzyć swoją wiedze w tym zakresie.

  Szkolenie odbędzie się w formule zdalnej za pośrednictwem MS Teams. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale wymaga wypełnienia formularza rejestracyjnego. Na podany adres e-mail zostanie przesłany link do spotkania, w ramach którego odbędzie się szkolenie.

  Formularz rejestracyjny: https://bit.ly/legalnezatrudnianie

   

  Запрошуємо до участі в безкоштовному навчанні „Легальне працевлаштування Українців” яке відбудеться дистанційно (онлайн) 25 березня 2022 р. (пятниця) в год. 10.00 – 12.30

  Навчання відбувається в рамках акції „Щецінскі Юристи Україні”. Його головна тема – легальне працевлаштування громадян України в Польщі. Навчання буде проводити на польскій мові експерт з Обласної Служби з Питань Праці.

  Участь в навчанні безкоштовна але вимагає реєстрації. На вказану Вами адресу електронної пошти буде вислано посилання до програми MS Teams в якій відбудеться навчання.

  Реєстраційний формуляр: https://bit.ly/legalnezatrudnianie