• 21 LIP 22
     Klinika Prawa WPiA US na #TourdeKonstytucja oraz  #polandrock2022

Klinika Prawa WPiA US na #TourdeKonstytucja oraz #polandrock2022

Drodzy Studenci – Dołączcie do nas! Wiemy, że są wakacje, ale zapraszamy Was do współtworzenia dwóch projektów, w których udział weźmie nasza Klinika.

#TourdeKonstytucja – 27 lipca godz. 17:00 w Szczecinie Szczecin oraz 29 lipca godz. 17:00 w Stepnicy. Nasze stoisko będzie miało charakter informacyjny o nieodpłatnych poradach prawnych i możliwości uzyskania wsparcia prawnego na Wydziale. Będziemy przeprowadzać także konkurs wiedzy o Konstytucji.
     #polandrock2022 Pol’and’Rock Festiwal – 4-6 sierpnia
    Tak, oczy Was nie mylą! Będziemy na Woodstocku!
    Inicjatorem dla tego przedsięwzięcia był p. Sędzia Arkadiusz Krupa  – znany z rysunków i prowadzenia profilu na FB Ślepym Okiem Temidy.
    Tu mamy przewidzianych kilka inicjatyw w pierwszych dwóch dniach festiwalu. Co się będzie działo? M.in.:
    ✅ Ale sprawa – jest rozprawa! – Symulacja rozprawy
    ✅ Fortuna kołem się toczy! KONKURS o prawie
    ✅ Pole do…przepisu! KONKURS na najpotrzebniejszy przepis prawny
    ✅ Przyskrzynieni! SKRZYNIA PYTAŃ KLINIKI PRAWA

Jeśli tylko będziecie na którymś z wydarzeń i chcecie nam pomóc, zgłoszenia chęci udziału w tych projektach kierujcie do dr Aleksandry Klich!

Do zobaczenia!