• 06 GRU 23
    Zaproszenie do udziału w konkursie na symulację rozmowy z klientem

Zachęcamy do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie Brown Mosten International Client Consultation Competition, który jest skierowany do studentów prawa. Mogą w nim wziąć udział zwycięzcy krajowych eliminacji.

Co można zyskać biorąc udział w konkursie?
    ✅ ocenę 5,0 z przedmiotu Negocjacje jako sposób rozwiązywania sporów;
    ✅ możliwość publikacji na łamach kwartalnika Acta Iuris Stetinensis;
    ✅ nagrody rzeczowe;
    ✅ budowanie i rozwijanie umiejętności miękkich i profity z udziału w tego rodzaju wydarzeniu w przyszłości (wpis do CV, którego nikt Wam nie zabierze!).
    Konkurs polega na przeprowadzeniu symulacji rozmowy z klientem. Z uwagi na jego międzynarodowy charakter odbywa się w języku angielskim.
    Konkurs pomaga rozwinąć umiejętności miękkie i polega na przeprowadzeniu rozmowy z klientem i przeprowadzeniu symulacji od momentu, kiedy „puka” do drzwi do „odprowadzenia” go do drzwi.
    Organizatorami eliminacji krajowych od kilku lat są trzy ośrodki akademickie:Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz Uczelnia Łazarskiego.
    Tegoroczna edycja etapu krajowego będzie realizowana stacjonarnie w Warszawie w dniach 16-18 lutego 2024 r., a gospodarzem jest Studencka Poradnia Prawna Uczelni Łazarskiego.
    W konkursie udział mogą wziąć zespoły dwuosobowe – maksymalnie po dwa zespoły z każdej uczelni. Wszystkich chętnych Studentów zapraszamy do udziału w Konkursie i do nadsyłania zgłoszeń!
    Zgłoszenia proszę nadsyłać do mgra Dariusza Zagrodzkiego drogą e-mail: dariusz.zagrodzki@usz.edu.pl do dnia 20.12.2023 r. w tytule wpisując: Konkurs ICCC2024.
    Opiekunem zespołów jest w tym roku mgr Dariusz Zagrodzki, który wspólnie z dr Aleksandrą Klich udzielą Państwu szczegółowych informacji i będzie Państwa przygotowywał do symulacji.
    Czekamy na Wasze zgłoszenia!