• 05 MAJA 23
    Zaproszenie do udziału w szkoleniach z mediacji

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych Symulacyjnych Szkoleniach w Formie Webinarów, organizowanych przez Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza o tematyce dotyczącej ODR (e-mediacji), mediacji pracowniczych i mediacji gospodarczych – online.

Projekt adresowany jest do wszystkich osób niezależnie od wyuczonego lub wykonywanego zawodu – zainteresowanych nabyciem i/lub pogłębieniem wiedzy i umiejętności w zakresie mediacji, zamieszkujących na terenie jednego z województw:
    ✅ dolnośląskiego
    ✅ pomorskiego
    ✅ zachodniopomorskiego 🫶 🫶 🫶
    ✅ lubuskiego

Najbliższe szkolenia:
    📆 10.05.2023 r. – „Wiedza i umiejętności niezbędne w praktyce mediatora w sprawach z zakresu prawa pracy”
    📆 17.05.2023 r. – „Szczególna rola profesjonalnych pełnomocników w mediacjach gospodarczych”
    📆 25.05.2023 r. – „Mediacja gospodarcza: szczególne kompetencje mediatora, relacja z profesjonalnymi podmiotami i ich pełnomocnikami”
    📆 31.05.2023 r. – „Charakter stosunku pracy a natura sporów pracowniczych. Techniki mediacyjne służące ich efektywnemu rozwiązywaniu”
    📆 14.06.2023 r. – „Mediacje on-line w sporach pracowniczych – specyfika, korzyści i ryzyka”
    📆 21.06.2023 r. – „Mediacje gospodarcze online – specyfika, korzyści i ryzyka”