• 12 KW. 23
    Zaproszenie do udziału w Taxcelerate Boot Camp – certyfikowanym cyklu warsztatów z EY

Zachęcamy do wzięcia udziału w Taxcelerate Boot Camp – certyfikowany cykl warsztatów z EY i dołączenia do nowego programu, który wprowadzi Was w świat podatków.

Taxcelerate Boot Camp to cykl warsztatów on-line zaprojektowany wspólnie z EY Careers, Fundacją Uniwersyteckich Poradni Prawnych oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, specjalnie dla studentów, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z doradztwem podatkowym i zdobyć wiedzę bezpośrednio od Ekspertów EY.

Na warsztatach dowiesz się m.in.:
    ✔ Czym jest prawo podatkowe i jak dużo masz z nim wspólnego już teraz
    ✔ Jak działa VAT i akcyza
    ✔ O strukturach międzynarodowych i szeroko pojętych rozliczeniach pomiędzy podmiotami powiązanymi
    ✔ Co wspólnego mają podatki z nowymi technologiami – Digital tax, Real time reporting, full-transparency to tylko przykłady, z którymi się zapoznasz
    ✔ Dlaczego warto rozpocząć karierę w doradztwie podatkowym i dlaczego najlepiej w EY 😎

Spotkania będą się odbywać na MS Teams w poniższych terminach:
    🔹19 kwietnia (środa), godz. 17:00 – 18:00
    🔸26 kwietnia (środa), godz. 17:00 – 18:00
    🔹10 maja (środa), godz. 17:00 – 18:00
    🔸17 maja (środa), godz. 17:00 – 18:00
    🔹24 maja (środa), godz. 17:00 – 17:40

Aby uzyskać certyfikat konieczna będzie obecność na min. 4 z 5 spotkań.
    Link do rejestracji: – KLIKNIJ TUTAJ –
    Na zapisy czekamy do 18 KWIETNIA 2023 r. do godziny 17:00
    Uwaga! Liczba miejsc ograniczona – Twoją obecność potwierdzimy drogą mailową.