• 09 CZE 23
    Zaproszenie do udziału w Webinarze „Nowelizacja Ustawy o uchodźcach z Ukrainy, w związku z konfliktem zbrojnym na ich terytorium. Co musisz wiedzieć”

W imieniu Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego  zapraszamy do wzięcia udziału w Webinarze pt.:  „Nowelizacja Ustawy o uchodźcach z Ukrainy, w związku z konfliktem zbrojnym na ich terytorium. Co musisz wiedzieć”, zaplanowanym na dzień 14 czerwca 2023 r. o godz. 16:00.

Seminarium poprowadzi dr Tetyana Kuryło, Opiekun w Poradni ds. Cudzoziemców Kliniki Prawa WPiA US.
    Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tym ważnym tematem! Będziecie mieć okazję zdobyć nowe i przydatne informacje. Wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej, z możliwością uczestnictwa stacjonarnego na Wydziale Prawa i Administracji US (s. 101, ul. Narutowicza 17a) oraz online za pomocą aplikacji MS Teams.