• 22 STY 24
    Zaproszenie na międzynarodowe seminarium dot. wykorzystania sztucznej inteligencji w szkolnictwie wyższym, 2.02.2024 r.

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym seminarium dot. wykorzystania sztucznej inteligencji w szkolnictwie wyższym, które odbędzie się w dniu 2 lutego 2024 r. za pośrednictwem platformy MS Teams.

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak sztuczna inteligencja może rewolucjonizować szkolnictwo wyższe? Przygotujcie się na fascynującą podróż przez najnowsze trendy, wyzwania i perspektywy związane z AI w edukacji!
    🎓 Wykorzystanie sztucznej inteligencji w nauczaniu online.
    🧠 Inteligentne systemy wspomagające procesy dydaktyczne.
    🤝 Etyczne aspekty sztucznej inteligencji w edukacji.
    Dołączcie do naszej pasjonującej debaty podczas International Seminar: „AI in Higher Education”, aby poznać, jak sztuczna inteligencja staje się kluczowym graczem w kształtowaniu przyszłości edukacji!
    Zapisy na seminarium otwarte! Nie przegapcie okazji zdobycia wiedzy od ekspertów i wymiany doświadczeń z pasjonatami sztucznej inteligencji w edukacji!